Zbiórka żywności i artykułów dla dorosłych i dzieci (wschodnia Ukraina, obwód doniecki)

Zbiórka żywności i artykułów dla dorosłych i dzieci, uchodźców z obwodów donieckiego i ługańskiego i wychowanków domu dziecka z m. Nowoazowsk (wschodnia Ukraina, obwód doniecki)

ZBIERAMY:

- ubrania, pościel, ręczniki (używane, ale w dobrym stanie),

- środki higieny osobistej (szampony, żele pod prysznic, mydło, pastę do zębów),

- artykuły chemii gospodarczej (proszek do prania, środki czystości),

- ubrania i obuwie dla dzieci od 0 do 10 lat (używane, ale w dobrym stanie),

- środki higieniczne dla niemowląt (pieluchy, chusteczki nawilżane, kosmetyki),

- żywność dla dzieci (kaszki, obiadki i desery w słoiczkach, mleko modyfikowane).

Dary należy dostarczać w dniach do 17 czerwca włącznie, do biblioteki lub pedagoga.

Zbiórka zorganizowana we współpracy z organizacją pozarządową,,Polsko - Ukraińska Przyjaźń” oraz rzymsko - katolicką parafią p.w. Przemienienia Pańskiego w mieście Sarny (obwód równieński, Ukraina)

12 czerwca 2015 | Powrót do spisu wiadomości