Wolontariat podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016

Poszukujemy wolontariuszy do współpracy przy organizacji Turnieju piłki ręcznej we Wrocławiu. Turniej odbędzie się w styczniu 2016 r. na czterech arenach w naszym kraju. Jeśli masz skończone 18 lat, przed Tobą możliwość uczestnictwa w wielkim wydarzeniu.

Wolontariat podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016

Swoją kandydaturę należy zgłaszać za pośrednictwem systemu rejestracyjnego, dostępnego na stronie www.alpha.zprp.org.pl. Natomiast wszystkie szczegółowe informacje odnośnie obszarów w których będą działać wolontariusze i wymagań, które muszą spełnić znajdziesz na stronie http://eurohandballpoland2016.pl/.

UWAGA W KWESTIONARIUSZU NALEŻY OBOWIĄZKOWO WPISAĆ, ŻE JESTEŚ UCZNIEM Z LO XI !!!

Szkolenia we Wrocławiu odbędą się w dniach 11-13 grudnia 2015 r. U nas w szkole!!!

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłoszeń. W myśl hasła Mistrzostw Europy – Feel The Emotions, poczujesz smak niezapomnianych wrażeń i emocji!

Wszelkich informacji udziela: pani mgr Magdalena Wesołowska-Rańda.

28 września 2015 | Powrót do spisu wiadomości