Gala Talentów Osiedlowych w ZS nr 19

Dnia 5 stycznia 2017 nasza szkoła była gospodarzem uroczystej Gali Talentów Osiedlowych - Koncertu Noworocznego, zorganizowanego przez Radę Osiedla Biskupin, Sępolno, Dąbie i Bartoszowice. Wśród wielu zaproszonych gości należy wymienić panią Ewę Szczęch - Dyrektor Wydziału Edukacji, przedstawicieli Rady Miejskiej: pana Krystiana Mieszkałę, pana Piotra Uhle, pana Pawła Rańdę, przedstawicieli Rady Osiedla Biskupin, Sępolno, Dąbie, Bartoszowice, Rady Osiedla Ołbin oraz licznie przybyłych mieszkańców. Podczas koncertu zaprezentowały się zespoły artystyczne, działające na terenie osiedli, w tym grupa uczniów XI LO z Kółka Teatralnego pod kierunkiem pani Doroty Kozakowskiej i pana Tomasza Piechnika, która pokazała swoją tegoroczną premierową sztukę. Przedstawienie teatralne spotkało się z ogromnym aplauzem zebranej w szkolnej auli publiczności.

Gala Talentów Osiedlowych w ZS nr 19

Tutaj galeria zdjęć.