Laureaci konkursu europejskiego wyróżnieni przez MEN

W poniedziałek 13 lutego 2017 r. wybitni eTwinnerzy, laureaci Europejskiego Konkursu eTwinning 2016, a wśród nich nauczycielka LO XI pani Iwona Jodłowska otrzymali z rąk Ministra Edukacji Narodowej, Anny Zalewskiej, specjalne podziękowania za realizację projektów międzynarodowych i wkład w rozwój edukacji.

Laureaci konkursu europejskiego wyróżnieni przez MEN

Pani Iwona uważa, że eTwinning to bardzo dobry sposób na promocję szkoły w Polsce i na świecie:

"Dyrekcja szkoły, w której pracuję bardzo sprzyja wszelkim inicjatywom europejskim i projekt eTwinning już na stałe znalazł sobie miejsce w planie pracy szkoły. Sukcesy, odnoszone przez kolejne projekty są okazją na promocję szkoły w środowisku lokalnym.

To ważne, że nasza praca nauczycielska jest doceniona – potrzebujemy potwierdzenia, że to co robimy ma sens, dodaje chęci do większych starań i lepszej pracy. To być może jedyna w życiu okazja, kiedy wyróżnienie otrzymuje się z rąk samej Pani Minister Edukacji. Cieszę się, że program eTwinning został znów doceniony przez najwyższe władze edukacyjne." Tutaj źródło wiadomości.

Laureaci konkursu europejskiego wyróżnieni przez MEN Laureaci konkursu europejskiego wyróżnieni przez MEN

15 lutego 2017 | Powrót do spisu wiadomości