Nasi uczniowie brali udział w wolontariacie sportowym

We wtorek 9 maja 2017 r. grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pana Łukasz Szwieca brała udział w wolontariacie sportowym. Pomagali oni w obsłudze zawodów lekkoatletycznych dla szkół podstawowych organizowanych przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy.

Nasi uczniowie brali udział w wolontariacie sportowym

Tutaj zdjęcia

Do ich obowiązków należało między innymi: przyjmowanie zgłoszeń i wyników w biurze zawodów, przygotowanie zeskoku podczas skoku w dal, zapisywanie wyników podczas poszczególnych konkurencji, pomiar czasu w konkurencjach biegowych. W wolontariacie wzięli udział: Filip Balcerzak, Paweł Droszcz, Kacper Goliński (wszyscy 1 P), Alicja Jakobsche, Malwina Juniak, Wojciech Świerc (1 S), Martyna Kaproń, Patrycja Matczak (2 A), Paweł Arciszewski, Adam Lasota, Radosław Poznański, Gracjan Urbański (wszyscy 2 P), Oliwia Dziura, Weronika Geisler, Ola Grabowska, Łukasz Opałka, Ola Plichta, Natala Regeńczuk, Arek Skibiński (wszyscy 2 S).

12 maja 2017 | Powrót do spisu wiadomości