9-16 kwietnia czternaścioro uczniów z klas ...

9-16 kwietnia czternaścioro uczniów z klas ...9-16 kwietnia czternaścioro uczniów z klas ... 9-16 kwietnia czternaścioro uczniów z klas 1A, 1B, 2A, 2C, pod opieką pań Urszuli Dziekan i Iwony Jodłowskiej, wyruszy w podróż do Mediolanu a dalej do Turynu i Rivoli gdzie przez 8 dni gościć będzie we włoskich rodzinach. Naszym partnerem jest świetne liceum naukowo-językowe Liceo "Charles Darwin" w Rivoli. Rewizyta Włochów nastąpi już 11-18 maja. Uczniowie obydwu szkół poznają się i pozostają w kontakcie poprzez projekt eTwinning "Show your true colours". Celem wymiany jest poznanie kultury i historii obcego kraju a w szczególności doświadczenie odmiennego stylu życia młodych ludzi we Włoszech poprzez uczestniczenie w zajęciach szkolnych i mieszkanie w rodzinach włoskich. Kto tym razem nie zdecydował się uczestniczyć w wymianie, będzie miał szansę w przyszłym roku - może uda się odwiedzić Hiszpanię.

26 lutego 2018 | Powrót do spisu wiadomości