Zawody międzyszkolne

Piłkarze rozpoczęli od wysokiego zwycięstwa

W środę 17 października 2012 r nasi piłkarze rozpoczęli rywalizację w Mistrzostwach Wrocławia w piłce nożnej szkól ponadgimnazjalnych. Pierwszym rywalem naszej drużyny w fazie grupowej była reprezentacja LO nr 1. Nasza reprezentacja zwyciężyła w tym meczu 5 : 1.

Jednak po pierwszej połowie prowadziliśmy tylko 1 : 0, następnie strzeliliśmy kolejną bramkę, a rywal strzelił gola kontaktowego na 2:1. Od tej pory przewaga naszego zespołu była niepodważalna i to już tylko nasi uczniowie strzelali bramki. Na listę strzelców w tym meczu wpisali się: Damian Szaciło, Kamil Dankowski, Oskar Caliński, Kacper Kaczmarek i Maksymilian Mazur. Zdaniem opiekuna zespołu pana Wojciecha Burzyńskiego na wyróżnienie zasłużył również Paweł Uliczny, który wspaniale rozgrywał piłkę.

Nasza reprezentacja grala w składzie: bramkarz - Karol Hornik 2 D, obrona - Kacper Kaczmarek, Daniel Traczyk, Kuba Bohdanowicz i Arek Stawiarski (wszyscy 1 SP), pomoc - Damian Szacilo 1 SW, Pawel Uliczny 2 A, Dawid Fudali 1 SP i Kamil Dankowski 1 SW, atak - Oskar Caliński 2 A i Maksymilian Mazur 1 SP.

Rezerwowi: Patryk Hłobaż, Dawid Chaber, Mateusz Cieślak, Radek Milewski, Michał Poznański, Kuba Urbańczyk (wszyscy 1 SP), oraz Patryk Andrzejewski 2 A.

Następny mecz nasza reprezentacja rozegra w piątek 19 października z IX LO.

18 października 2012 | Powrót do spisu wiadomości