Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Wrocławia w biegach przełajowych

W środę 17 października na terenie kąpieliska Morskie Oko we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych oraz I Otwarty Bieg Nauczycieli o Puchar Dyrektora Wydziału Edukacji. Tutaj kilka zdjęć z zawodów.

Mistrzostwa Wrocławia w biegach przełajowych

Naszą szkolę reprezentowali: Monika Sylwestrzak 3 B w biegu dziewcząt oraz Piotr Ostój 3 AJoachim Iwaszczyszyn 3 LP w biegu chłopców. Monika na dystansie 1200 m zajęła 8 miejsce w gronie ponad 20 zawodniczek, natomiast na dystansie dwa razy dłuższym (2400 m) Piotrek zajął 11, a Joachim 24 miejsce w gronie ponad 60 zawodników.

Mistrzostwa Wrocławia w biegach przełajowych

W biegu nauczycieli wystartowali pani Anna Domaradzka-Żyła oraz pan Łukasz Szwiec, który zakończył rywalizację na dystansie 1200 m na 5 pozycji.

18 października 2012 | Powrót do spisu wiadomości