Zawody międzyszkolne

We can be heroes, just for one day

Nasze wspaniałe dziewczyny sprawiły kolejną miłą niespodziankę, w czwartek 10 października zajęły 3 miejsce w finałach dolnośląskiej licealiady w sztafetowych biegach przełajowych.

Biegi odbywały się w bezpośredniej bliskości Gór Izerskich w Olszynie, a jak to bywa w górach pogoda potrafi dać nieźle w kość. Dzień nie zapowiadał się dobrze, miało padać, wiać ale to warunki które "tygryski" lubią najbardziej. Zawodniczkom jeszcze na rozgrzewce towarzyszył rzęsisty deszcz, ale nagle pogoda trochę się poprawiła i chwilę przed startem do biegu słońce przebiło się przez chmury, zrobiło się  przyjemniej, chociaż trasa nadal była trudna, błotnista. Rywalizacja między drużynami trwała do ostatniej chwili i z każda kolejną startującą zawodniczką przesuwaliśmy się do przodu, ostatecznie zajmując miejsce na podium. Wielkie brawa należą się wszystkim naszym dziewczynom, niestety nie pojechała na zawody kontuzjowana Karina Kruk która bardzo dobrze wystartowała we Wrocławiu i z koleżankami wypracowała wyjazd na finały.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie :

Julia Ciesielska 1D, Julia Pietruszka 1D, Aleksandra Gruchała 1D, Kinga Margoś 1D, Zuzanna Dobies 1F, Patrycja Piotrowska 1F, Salomea Jasiczek 1B, Maria Aleksandrowicz 1A2, Kinga Podkowa 3B, Marcelina Pawlak 3C, Kinga Kalemba 1A2, Patrycja Skołuda 1D.

17 października 2019 | Tomasz Jęsiak | Powrót do spisu wiadomości