Zawody międzyszkolne

Piłkarze wygrali strefę Wrocław-Wschód

Reprezentacja chłopców w piłce nożnej zwyciężyła w finale strefy Wrocław-Wschód pokonując EZN 5 : 3. W drodze do finału strefy nasi piłkarze pokonali LO nr 1 w stosunku 5 : 1, następnie LO nr 9 wygrywając 5 : 2 oraz LO nr 10 zwyciężając 1 : 0.

W pierwszym meczu na listę strzelców wpisali się: Damian Szaciło 1 SW, Kamil Dankowski 1 SW, Oskar Caliński 2 A, Kacper Kaczmarek 1 SP oraz Maksymilian Mazur 1 SP.

W drugim spotkaniu bramki strzelili: Arkadiusz Stawiarski 1 SP, 2 x Dawid Fudali 1SP, Kamil Dankowski 1 SW oraz Maksymilian Mazur 1 SP. W trzecim meczu jako jedyny na listę strzelców wpisał się Daniel Piechno 1 SP po wspanialej asyście Pawła Ulicznego 2 A.

W meczu finałowym do bramki przeciwnika trzy razy trafił Kamil Dankowski oraz po jednym golu zdobyli Oskar CalińskiDamian Szaciło.

Nasza drużyna prowadzona przez pana Wojciecha Burzyńskiego awansowała z pierwszego miejsca do Mistrzostw Wrocławia, które zostaną rozegrane w kwietniu 2013 r. W gwoli przypomnienia nasza reprezentacja dwa lata temu zdobyła Mistrza Wrocławia, natomiast w poprzednim roku szkolnym zajęła drugie miejsce w Licealiadzie Chłopców w piłce nożnej.

Nasza reprezentacja grała w składzie: bramkarz - Karol Hornik 2 D, obrona - Kacper Kaczmarek, Daniel Traczyk, Kuba Bohdanowicz i Arek Stawiarski (wszyscy 1 SP), pomoc - Damian Szacilo 1 SW, Pawel Uliczny 2 A, Dawid Fudali 1 SP i Kamil Dankowski 1 SW, atak - Oskar Caliński 2 A i Maksymilian Mazur 1 SP.

Rezerwowi: Rafał Pelc 3 LP, Patryk Hłobaż, Dawid Chaber, Mateusz Cieślak, Radek Milewski, Michał Poznański, Kuba Urbańczyk, Daniel Piechno (wszyscy 1 SP), oraz Patryk Andrzejewski i Kamil Kostrzewa 2 A.

24 października 2012 | Powrót do spisu wiadomości