im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Zawody międzyszkolne

Na koniec zwycięstwo siatkarzy.

W piątek 18 stycznia 2013 r. reprezentacja chłopców w piłce siatkowej rozegrała ostatni mecz w ramach licealiady. Śmiało można nazwać to spotkanie meczem o honor, gdyż ani nasza szkoła, ani LO XIV nie miały szansy na awans do dalszej fazy rozgrywek. Poza tym obie szkoły pozostawały bez zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach.

Nasi chłopcy wyszli obronną ręką z tego pojedynku wygrywając 3 : 1 (25 - 19, 21 - 25, 25 - 21, 25 - 22). Na wyróżnienie w tym meczu zasłużył Jakub Bohdanowicz, który świetnie w tym dniu zagrywał. W czwartym secie 14-stka prowadziła już 22 do 17 i była o krok od doprowadzenia do tie breaka. Niestety dla nich w tym momencie na zagrywkę wszedł Kuba i pozostał na niej do końca seta, a tym samym meczu. Tym zwycięstwem LO XI zapewniło sobie piąte miejsce w strefie Wrocław-Wschód.

W zwycięskim meczu grali: Michał Poznański, Jakub Bohdanowicz, Wiktor Kryszałowicz, Jakub Skubiszewski, Michał Frasyniuk, Paweł SarneckiJoachim Iwaszczyszyn. Reprezentacją opiekował się pan Łukasz Szwiec.