Zawody międzyszkolne

Licealiada w narciarstwie alpejskim chłopców

W czwartek 21 lutego 2013 r. na stokach Zieleńca odbyły się Dolnośląskie Finały Licealiady w Narciarstwie Alpejskim Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 24 szkoły ponadgimnazjalne z województwa dolnośląskiego. Naszą szkołę reprezentowali Mateusz Świerc, Vitaliy Orikhovskyy (obaj 1 A) oraz Szymon Gryś z klasy 3 D. Tutaj zdjęcia.

Nasi chłopcy wyszli z założenia Pierre de Coubertina, że najważniejszy jest udział w rywalizacji, a nie jej wynik. Ostatecznie jako drużyna zostali sklasyfikowani na 21 miejscu. Niestety przyczynił się do tego upadek podczas drugiego przejazdu naszego najlepszego zawodnika Szymona Grysia. Indywidualnie wszyscy nasi reprezentanci uplasowali się w 6-stej dziesiątce na 77 startujących zawodników.

Opiekunem ekipy narciarzy był mgr Łukasz Szwiec.

21 lutego 2013 | Powrót do spisu wiadomości