Zawody międzyszkolne

Licealiada w Biegu na Orientację

W piątek 26 kwietnia 2013 r. we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim odbyły się półfinały w Biegu na Orientację. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie: Monika Słupska, Aleksandra Piasecka (obie klasa 2 C), Iga Jurek i Aleksandra Krawętek (obie 2 A), które musiały pokonać trasę długości 1200 metrów i zaliczyć 11 punktów kontrolnych. Tutaj zdjęcia.

Naszą męską ekipę reprezentowali doświadczeni zawodnicy tej dyscypliny Piotr Ostój 3 A oraz Joachim Iwaszczyszyn 3 LP wspierani przez młodszych kolegów - Sebastiana Sobeckiego z klasy 1 SW oraz Dawida Fudalego i Patryka Hłobaża (obaj 1 SP). Panowie mieli do pokonania trasę długości 1300 metrów i do zaliczenia 12 punktów kontrolnych. O trudności trasy niech świadczy to, iż niektórzy panowie potrzebowali ponad 40 minut na pokonanie tego dystansu. Wyniki półfinałów będą znane od 6 maja na stronie SZS Wrocław. Finały dolnośląskie odbędą się 6 czerwca w Lasku Osobowickim. Przypomnę, że w zeszłym roku Piotrek i Joachim indywidualnie zajęli dwa pierwsze miejsca w Finale Dolnośląskim. Liczymy na powtórkę w tym roku. (luszw)

29 kwietnia 2013 | Powrót do spisu wiadomości