Zawody międzyszkolne

Dolnośląskie Finały Licealiady w biegu na orientację

W czwartek 6 czerwca 2013 r. w Lasku Osobowickim we Wrocławiu odbyły się Finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w biegu na orientację. Naszą szkołę w ramach licealiady reprezentowało 3 uczniów: Ewa Hałaczkiewicz z klasy 2 B oraz tegoroczni absolwenci Piotr Ostój z klasy 3 A i Joachim Iwaszczyszyn z klasy 3 LP.

Nieoficjalnie Piotrek zajął indywidualnie I miejsce, natomiast Chimek był drugi. Na oficjalny

komunikat trzeba jeszcze poczekać, gdyż podczas zawodów nastąpiła awaria elektronicznego

systemu pomiaru czasu i organizator musi wszystko podliczyć ręcznie. Formuła zawodów to

rywalizacja drużynowa. Przypomnę, że w zeszłym roku zwyciężył Joachim przed Piotrkiem co dało szkole V miejsce w rywalizacji drużynowej. Tutaj zdjęcia z zawodów.

Dolnośląskie Finały Licealiady w biegu na orientację

7 czerwca 2013 | Powrót do spisu wiadomości