Zawody międzyszkolne

Dobry występ przełajowych sztafet w Mistrzostwach Wrocławia

W piątek 4 października 2013 r. na terenie kąpieliska "Morskie Oko" odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła reprezentowana była zarówno przez dziewczęta jak i chłopców.

Dziewczęta rywalizowały na okrążeniu o długości około 1000 metrów, natomiast chłopcy mieli do pokonania dystans około 1200 metrów. Tutaj zdjęcia z zawodów.

Dziewczęta w składzie: Monika Sylwestrzak, Kinga Niwińska, Aleksandra Gróbarczyk, Iga Jurek, Weronika Stoga, Małgorzata Spaszewska, Kinga Bilińska, Sylwia Jankowska, Beata Chrabczyńska, Urszula Chełkowska oraz rezerwowa Kinga Kalicińska zajęły IV miejsce w gronie dziewięciu szkół ponadgimnazjalnych.

Dobry występ przełajowych sztafet w Mistrzostwach Wrocławia

Bardzo dobrze spisali się również chłopcy, którzy zajmując IV miejsce w gronie 11 szkół uzyskali możliwość rywalizacji w Mistrzostwach Dolnego Sląska, które odbędą się 10 października 2013 r. w Olszynie. Chłopcom biegnącym w składzie: Arek Stawiarski, Robert Dutko, Damian Szaciło, Patryk Caliński, Patryk Łuków, Przemek Mądrawski, Dawid Fudali, Konrad Jeżak, Sebastian Stawiarz, Patryk Kiełbasa oraz rezerwowi Kamil Kostrzewa i Mateusz Czernisz zabrakło jedynie 15 sekund do III miejsca.

Dobry występ przełajowych sztafet w Mistrzostwach Wrocławia

Reprezentacjami opiekował się mgr Łukasz Szwiec.

5 października 2013 | Powrót do spisu wiadomości