Zawody międzyszkolne

Koszykarki na III miejscu

Szkolna reprezentacja koszykarek zajęła III miejsce w strefie Wrocław-Wschód i awansowała do finału miejskiego.

29 października dziewczyny rozpoczęły rywalizację w grupie od spotkania z bardzo trudnym przeciwnikiem, czyli LO II. Dziewczyny nie wystraszyły się i zagrały bardzo dobre spotkanie przegrywając nieznacznie. Drugi mecz rozegrany tego samego dnia był meczem o być, albo nie być w finale miejskim. Koszykarki walczyły w nim z XIV LO i okazały się zdecydowanie lepsze i wywalczyły awans do dalszej fazy rozgrywek.

31 października odbyły się półfinały i finały strefy Wrocław-Wschód. W półfinale nasze dziewczyny spotkały się ze zwycięzcą grupy drugiej czyli, IX LO. Niestety nie udało im się wygrać i pozostała walka o najniższy stopień podium z III LO. Mecz o III miejsce okazał się bardzo wyrównany i trudny, jednak to nasze koszykarki wyszły z niego zwycięsko wygrywając ostatecznie 2 punktami. Tutaj zdjęcia.

Koszykarki na III miejscu

Nasze dziewczyny grały w składzie: M. Sylwestrzak, I. Jurek, M. Słupska, M. Sieja, E. Hałaczkiewicz, N. Gorzelak, E. Maciejewska, K. Dyjewska, M. Spaszewska i K. Bilińska.

Reprezentacją opiekowała się Anna Domaradzka-Żyła, a w meczu o III miejsce Magdalena Poprawska-Lech.

Reprezentacji gratulujemy i życzymy powodzenia w finale miejskim.

6 listopada 2013 | Powrót do spisu wiadomości