Zawody międzyszkolne

Koniec rywalizacji koszykarzy

Na fazie grupowej w strefie Wrocław-Wschód zakończyła rywalizację reprezentacja chłopców w piłce koszykowej w ramach rywalizacji w Licealiadzie. W tej fazie rozgrywek nasza reprezentacja rywalizowała z IX, XIV oraz III LO. Niestety nie udało nam się odnieść żadnego zwycięstwa.

Na tle całej drużyny należy wyróżnić kapitana Bartka Potockiego, który zdobył zdecydowaną większość punktów we wszystkich meczach. Całej drużynie należą się podziękowania za regularny udział w SKS-ach przed rozgrywkami oraz walkę na miarę swoich możliwość ze zdecydowanie lepszymi rywalami.

Koniec rywalizacji koszykarzy

Naszą szkołę reprezentowali: Bartek Potocki, Grzesiek Benc, Damian Leszczyński, Michał Szczepański, Marcin Mucha, Filip Skalski, Kamil Klimek, Jakub Owczarek, Jan Zamirowski, Filip Kurzawski, Michał Poznański oraz Radek Milewski.

Reprezentacją opiekował się mgr Łukasz Szwiec.

11 listopada 2013 | Powrót do spisu wiadomości