Zawody międzyszkolne

Finały Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W czwartek 9 października 2014 r. w Olszynie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała męska sztafet w składzie: Arek Stawiarski, Mateusz Cieślak, Kamil Kozieł (wszyscy 3 SP), Marcin Mirzyński 1 SW, Piotr Kucharczyk, Karol Kosik, Paweł Kucharczyk, Kacper Dobrowolski (wszyscy 2 SW), Sebastian Stawiarz 2 SP, Karol Stachowiak 3 SW oraz rezerwowy Krzysztof Denkiewicz z 1 SP. Nasi reprezentanci zajęli 5 miejsce na 19 sztafet. Reprezentacją opiekował się mgr Tomasz Jęsiak.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

FINAŁU DOLNOŚLĄSKIEGO IGRZYSK, GIMNAJZADY i LICEALIADY

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 9.10.2014 r. w Olszynie odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w województwie dolnośląskim połączona z finałami największej imprezy organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu Finałem Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Dolnośląskiej Gimnazjady i Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W tegorocznych biegach i Inauguracji uczestniczyło przeszło 2000 osób, w tym ponad 1800 biegających zawodników.

Oficjalnej inauguracji sportowego roku szkolnego dokonał Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, a biegi przełajowe zainaugurował Patron Imprezy, która już po raz 13. odbywała się w Olszynie – Burmistrz Olszyny Leszek Leśko.

Finały Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych

12 października 2014 | Powrót do spisu wiadomości