Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych

W czwartek 23 października na terenie kąpieliska "Morskie Oko" odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych. Nasza szkoła była reprezentowana zarówno przez dziewczęta jak i chłopców. Dziewczęta miały do pokonania jedno okrążenie o długości około 1200 metrów, natomiast chłopcy musieli pokonać ten dystans dwukrotnie. Najlepiej z naszej ekipy wystartował Marcin Mirzyński, który zajął szóste miejsce na ponad 50 zawodników, za co został indywidualnie nagrodzony. Chłopcy drużynowo zajęli IV miejsce.

Tutaj zdjęcia

Mistrzostwa Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych

Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: Bogusia Gróbarczyk 1 SW, Ola Gróbarczyk, Kinga Kalecińska (obie 2 SW) oraz Ola Stankiewicz 1 A.

Tutaj filmik ze startu dziewcząt.

Mistrzostwa Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych

Chłopcy reprezentujący naszą szkołę to: Marcin Mirzyński, Konrad Brożyna, Igor Adamczyk, Robert Dobosiewicz (wszyscy 1 SW), Tomasz Biały, Bartosz Rybka, Arkadiusz Koterba (wszyscy 1 SP), Paweł Kucharczyk, Kacper Dobrowolski, Konrad Jeżak oraz Piotr Kucharczyk (wszyscy 2 SW).

Tutaj filmik ze startu chłopców.

Mistrzostwa Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych

Reprezentacją opiekował się mgr Łukasz Szwiec.

26 października 2014 | Powrót do spisu wiadomości