im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Dolnego Śląska w short-tracku

W piątek 16 stycznia 2015 r. na lodowisku przy ulicy Spiskiej rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska w short-tracku. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Gróbarczyk, Alicja Cieślak, Kinga Kalecińska (wszystkie 2 SW), Bogumiła Gróbarczyk 1 SW oraz drużyna chłopców w składzie: Witalij Orichowski 3 A, Konrad Jeżak 2 SW oraz Dominik Ondycz 3 B.

Zawody rozgrywane były systemem pucharowym tzn. dwie najlepsze osoby z biegu awansowały do dalszego etapu, a reszta odpadała. Dziewczęta miały do pokonania 2 okrążenia, natomiast chłopcy 3 okrążenia. W Mistrzostwach Dolnego Śląska dziewczęta uplasowały się na 9 pozycji, natomiast chłopcy na 11. Równocześnie rozgrywane były Mistrzostwa Wrocławia, w których obie nasze reprezentacje uplasowały się na szóstych miejscach.