Zawody międzyszkolne

XI LO Mistrzem Strefy Wrocławskiej w halowej piłce nożnej

Nasza reprezentacja chłopców w halowej piłce nożnej wygrała Finał Strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w halowej piłce nożnej. Drużyna w składzie: Przemysław Salamaga, Kacper Kaczmarek, Jakub Bohdanowicz, Arkadiusz Stawiarski, Michał Poznański (wszyscy 3 SP), Mateusz Chodorski 2 B, Paweł Kucharczyk, Piotr Kucharczyk, Kacper Dobrowolski oraz Łukasz Wiech (wszyscy 2 SW) wygrywając strefę awansowała do finałów dolnośląskich, które odbędą się w Kamiennej Górze pod koniec lutego.

Tutaj zdjęcia, a tutaj film z drugiej połowy meczu finałowego.

XI LO Mistrzem Strefy Wrocławskiej w halowej piłce nożnej

Rozgrywki strefy wrocławskiej odbyły się w czwartek 12 lutego 2015 r. w Oleśnicy. Do rywalizacji o awans do finałów dolnośląskich przystąpiły cztery szkoły. W pierwszym półfinale XI LO z Wrocławia rywalizowało z LO z Oławy. Nasza reprezentacja zwyciężyła 5 : 0. W drugim półfinale IX LO z Wrocławia rywalizowało z gospodarzami, czyli ZSP w Oleśnicy. Wrocławska szkoła zwyciężyła 3 : 1.

XI LO Mistrzem Strefy Wrocławskiej w halowej piłce nożnej

W meczu o III miejce LO z Oławy zwyciężyło z ZSP w Oleśnicy 2 : 1.

XI LO Mistrzem Strefy Wrocławskiej w halowej piłce nożnej

Finał strefy to powtórka z Finału Mistrzostw Wrocławia. Tym razem nasza szkoła również wyszła zwycięsko z tej potyczki wygrywając z "Dziewiątką" 5 : 1. W finale bramki strzelali: Stawiarski 1, Chodorski 1, Kaczmarek 1, Bohdanowicz 2. Reprezentacją opiekowali się mgr Wojciech Burzyński oraz mgr Łukasz Szwiec.

12 lutego 2015 | Powrót do spisu wiadomości