Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Wrocławia w kręglach

We wtorek 28 kwietnia 2015 r. na obiekcie kręgielni Sky Bowling odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w kręglach. Nasza szkoła reprezentowana przez Roksanę Fortuniak 2 B, Kingę Kalecińską, Ewę Ligocką (obie 2 SW), Jakuba Kierkiewicza oraz Konrada Brożynę (obaj 1 SW) uplasowała się w połowie stawki zajmując 9 miejsce na 15 startujących wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych.

Tutaj zdjęcia

Mistrzostwa Wrocławia w kręglach

Uroczystego otwarcia Mistrzostw dokonali - przedstawiciel Kręgielni Sky Bowling TOMASZ JANKOWSKI, przedstawiciel biura World Games Hubert Jakubowski oraz przedstawiciel WSZS Bogusław Zawisza. Zawody były promocją Igrzysk World Games 2017 w których bowling będzie jedną z dyscyplin.

Mistrzostwa Wrocławia w kręglach

Jednym z najlepszych zawodników turnieju okazał się Jakub Kierkiewicz, który w sumie uzyskał 265 punków. W pierwszej grze był najlepszy ze 150 punktami. Bardzo dobry występ zanotowała również Roksana Fortuniak, która w dwóch grach uzyskała 208 punktów. Reprezentacją opiekował się mgr Łukasz Szwiec.

Mistrzostwa Wrocławia w kręglach Mistrzostwa Wrocławia w kręglach

29 kwietnia 2015 | Powrót do spisu wiadomości