Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Dolnego Sląska w Indywidualnych Konkurencjach Lekkoatletycznych 2015

We wtorek 2 czerwca 2015 r. na Stadionie Lekkoatletycznym we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Sląska w Indywidualnych Konkurencjach Lekkoatletycznych. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczennic oraz 15 uczniów. Dziewczęta drużynowo zajęły 9 miejsce na 24 szkoły, natomiast chłopcy uplasowali się na 10 pozycji wśród 29 szkół.

Tutaj zdjęcia

Nasi uczniowie uzyskali kilka wartościowych wyników. Mistrzynią Dolnego Sląska na 100 metrów została Karolina Kasperkiewicz. Karolina uzyskała czas 12.86 sekundy i tym samym pobiła rekord XI LO na tym dystansie ustanowiony w 1980 r. przez panią Irenę Buszę (13.3 s). Czwarte miejsce w biegu na 1500 metrów uzyskał Marcin Mirzyński. Marcinowi zabrakło 0.1 s do III miejsce. Na szóstych miejscach uplasowali się nasi kulomioci, czyli Magda Zdybel oraz Tobiasz Jarczak. Siódme miejsce w biegu na 100 metrów wywalczył Norbert Kowalczyk, natomiast sztafeta chłopców 4 x 100 metrów w składzie Konrad Brożyna, Kacper Dobrowolski, Marcin Kazimierek oraz Jakub Knyrek uplasowała się na 8 miejscu.

Opiekunami na zawodach byli pani Magdalena Wesołowska-Rańda, pan Tomasz Jęsiak oraz pan Łukasz Szwiec.

8 czerwca 2015 | Powrót do spisu wiadomości