Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W piątek 25 września 2015 r. na terenie kąpieliska "Morskie Oko" we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła była reprezentowana przez sztafetę dziewcząt oraz sztafetę chłopców. Dziewczęta zajęły IX miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się tuż za podium na IV miejscu.

Tutaj zdjęcia

Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dziewczęta startowały w składzie: Kinga Bilińska 3 A, Aleksandra Aramowicz 1 S, Bogusia Gróbarczyk 2 SW, Katarzyna Stasińska 1 S, Aleksandra Plichta 1 S, Dominika Antoniak 1 S, Oliwia Dziura 1 S, Ewa Ligocka 3 SW, Beata Chrapczyńska 3 B oraz Karolina Kasperkiewicz 2 B.

Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Chłopcy startowali w składzie: Daniel Dudek 2 SP, Jakub Knyrek 2 SW, Igor Adamczyk 2 SW, Marcin Mirzyński 2 SW, Kacper Włodarczyk 1 P, Kacper Izydorczyk 1 P, Damian Sawczyn 1 P, Radosław Poznański 1 P, Norbert Barański 2 SP oraz Mateusz Chodorski 3 B. Zawodnicy rezerwowi: Kacper Kubicki 1 P oraz Marcin Miniewicz 2 B. Biegaczami opiekował się mgr Łukasz Szwiec.

27 września 2015 | Powrót do spisu wiadomości