Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych 2015/16

W piątek 16 października 2015 r. na terenie kąpieliska "Morskie Oko" odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych oraz III Bieg Nauczycieli o Puchar Dyrektora Departamentu Edukacji. W zawodach organizowanych przez Wrocławski Szklony Związek Sportowy przy współudziale Liceum Ogólnokształcącego Nr XI oraz MCS-u, liczne grono stanowiła społeczność naszej szkoły. Od samego rana gorącą herbatą wszystkich uczestników zawodów częstowali WOLONTARIUSZE z klasy 2 SP LO XI pod kierownictwem Wicedyrektor pani Magdaleny Wesołowskiej-Rańdy.

Tutaj zdjęcia Tutaj film ze startu, po pierwszym okrążeniu oraz z finishu biegu chłopców.

Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych 2015/16Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych 2015/16

Jako pierwszy przedstawiciel naszej szkoły do walki wyruszył mgr Łukasz Szwiec, który w III Biegu Nauczycieli na dystansie 1200 metrów zajął II miejsce. Następnie startowały dziewczęta, które również miały do pokonanie jedno okrążenie o dystansie 1200 m. Bardzo dobry występ zanotowała uczennica klasy 2 SW Bogusia Gróbarczyk, która na metę dotarła na 14 miejscu. Bogusia jako jedyna z naszych reprezentantek punktowała w rywalizacji drużynowej i dzięki niej nasza reprezentacja uplasowała się na VI pozycji. Naszą szkołę reprezentowały również: Kinga Kalecińska 3 SW, Beata Chrapczyńska 3 B, Aleksandra Aramowicz 1 S, Patrycja Matczak oraz Natalia Szablewska (obie 1 A). Ze względu na złe samopoczucie ze ścigania musiała zrezygnować Ola Plichta z klasy 1 S.

Zawody zamykał wyścig chłopców. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mieli do pokonania dwa okrążenia (w sumie 2400 metrów). Naszą szkołę reprezentowała rekordowa ilość uczniów - 18 osób z których punktowało 12 (punktowało 50 osób z każdego biegu).

Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych 2015/16

Indywidualnie z naszej szkoły najlepiej wypadł Mateusz Chodorski z klasy 3 B, który zajął VI miejsce. Tuż za Mateuszem na VII pozycji rywalizację ukończył Marcin Mirzyński z klasy 2 SW. W klasyfikacji drużynowej nasi chłopcy zajęli II miejsce z 39 punktami.

Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych 2015/16

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Mateusz Chodorski 3 B (6 miejsce - 8 punktów), Marcin Mirzyński 2 SW (7 miejsce - 7 pkt.), Daniel Dudek 2 SP (23 miejsce - 4 pkt.), Tomasz Biały 2 SP (24 miejsce - 3 pkt.), Jakub Knyrek 2 SW (27 miejsce - 3 pkt.), Łukasz Sztylka 1 P (29 miejsce - 3 pkt.), Konrad Jeżak 3 SW (30 miejsce - 3 pkt.), Mateusz Grabowski 2 SP (31 miejsce - 2 pkt.), Igor Adamczyk 2 SW (36 miejsce - 2 pkt.), Norbert Barański 2 SP (38 miejsce - 2 pkt.), Kacper Izydorczyk 1 P (41 miejsce - 1 pkt), Radosław Poznański 1 P (47 miejsce - 1 pkt.) oraz Marcin Miniewicz 2 B, Konrad Brożyna, Sebastian Kotewicz, Robert Dobosiewicz (wszyscy 2 SW), Damian Sawczyn 1 P.

18 października 2015 | Powrót do spisu wiadomości