Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Wrocławia w halowej piłce nożnej chłopców 2015/16

Nie udał się występ naszej reprezentacji w finałach Mistrzostw Wrocławia w halowej piłce nożnej chłopców, które odbyły się w środę 27 stycznia 2016 r. Nasi reprezentanci, którzy bronili tytułu mistrzowskiego z poprzedniego roku szkolnego nie uzyskali awansu do półfinałów i zajęli miejsce 5/6 w finałach Mistrzostw Wrocławia. Nasza reprezentacja rozegrała 3 mecze. W pierwszym pojedynku ulegliśmy ZS nr 4 (3 : 0), w drugim spotkaniu pokonaliśmy LZN (3 : 0), natomiast w meczu decydującym o awansie do półfinałów przegraliśmy z ZSTiE (5 : 2).

Mistrzostwa Wrocławia w halowej piłce nożnej chłopców 2015/16

Nasza reprezentacja grała w składzie: Mikołaj Łazarowicz, Piotr Kucharczyk, Tobiasz Jarczak, Mateusz Stempin, Kacper Dobrowolski (wszyscy 3 SW), Jakub Kierkiewicz, Damian Ziarko, Marcin Mirzyński, Maciej Pałaszewski (wszyscy 2 SW), Mateusz Chodorski 3 B, Michał Kuriata oraz Piotr Szermach (obaj 1 P). Reprezentacją opiekował się mgr Łukasz Szwiec.

28 stycznia 2016 | Powrót do spisu wiadomości