Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych

W środę 21 września 2016 r. na terenie kąpieliska "Morskie oko" odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze wypadli nasi chłopcy, którzy zajęli III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Mistrzostwa Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych

Podopieczni Grzegorza Jatczyszyna i Łukasza Szwieca pobiegli w składzie: Daniel Dudek 3 SP (3:49,85), Radosław Poznański 2 P (4:05,74), Grzegorz Plawgo 1 P (3:43,77), Piotr Kotyla 1 P (3:45,37), Damian Morąg 1 P (4:22,63), Arkadiusz Koterba 3 SP (3:53,43),

Damian Sawczyn 1 P (3:59,57), Filip Balcerzak 1 P (3:50,08), Jakub Knyrek 3 SW (3:46,94), Marcin Mirzyński 3 SW (3:37,82) oraz rezerwowy Bartosz Boruń 1 P.

Mistrzostwa Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych Mistrzostwa Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych

W zawodach również uczestniczyła reprezentacja dziewcząt w składzie: Pamela Dziadek 1 P, Pawłowska Julia, Stachowska Natalia, Maja Dominiak, Karolina Sician, Horoszkiewicz Julia, Wojtera Alicja (wszystkie 1 S), Piotrowska Wiktoria, Klaudia Wiśniewska, Magdalena Dudziak oraz rezerwowa Natalia Gruszczyńska (wszystkie 1 A)

Bardzo dobrze pobiegła również reprezentacja chłopców naszego Gimnazjum nr 20. Chłopcy zajęli II miejsce biegnąc w składzie: Kacper Skrzyński, Michał Śnieguła, Adrian Ochmański-Łuczak, Dominik Chmielewski, Wiktor Kaczanowski, Kacper Siekanowicz (wszyscy 3 A), Kacper Siborowski 3 B, Michał Dryja, Dawid Sinicki, Filip Michalski (wszyscy 1 A).

22 września 2016 | Powrót do spisu wiadomości