Zawody międzyszkolne

Dziewczyny awansowały do finałów Mistrzostw Wrocławia w halowej piłce nożnej

We wtorek 10 stycznia 2017 r. w hali sportowej LO XII odbyły się półfinały Mistrzostw Wrocławia w halowej piłce nożnej dziewcząt. W naszej grupie rywalizowały cztery szkoły: LO XII, LO XI, ZS nr 3 oraz SMS Junior. Nasze dziewczęta w składzie: Aleksandra Plichta, Dominika Stadnik, Paulina Wiśniewska (wszystkie 2 S), Pamela Dziadek 1 P, Klaudia Wiśniewska, Wiktoria Piotrowska (obie 1 A), Karolina Siciarz i Natalia Stachowska (obie 1 S) walczyły o dwa pierwsze miejsca dające awans do finałów.

Dziewczyny awansowały do finałów Mistrzostw Wrocławia w halowej piłce nożnej

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z Juniorem. SMS okazał się bezlitosny i wygrał z nami 10 : 0 (w całych zawodach SMS nie stracił bramki). W drugim meczu zremisowaliśmy z ZS nr 3 - 1 : 1, po golu Pameli Dziadek w ostatniej minucie. Aby wyjść do dalszego etapu rozgrywek dziewczyny musiały wygrać z LO XII, gdyż remis dawał awans przeciwniczką. Po bardzo dobrym spotkaniu dziewczyny wygrały 2 : 0 po dwóch bramkach Pameli (jedna z rzutu karnego). Dzięki temu dziewczyny znalazły się w najlepszej szóstce we Wrocławiu.

Wyniki:

Junior vs LO XI - 10 : 0

XII LO vs ZS nr 3 - 1 : 0

Junior vs LO XII - 11 : 0

LO XI vs ZS nr 3 - 1 : 1

Junior vs ZS nr 3 - 9 : 0

LO XI vs LO XII - 2 : 0.

W poniedziałek 16 stycznia będziemy walczyć o jak najwyższe miejsce w tych rozgrywkach. Trzymajcie kciuki!!!

Opiekun zespołu: Łukasz Szwiec

10 stycznia 2017 | Powrót do spisu wiadomości