im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Zawody międzyszkolne

Licealiada Chłopców w Piłce Siatkowej

Półfinały Licealiady w Siatkówce odbyły się w sali sportowej LO X. Pierwsze spotkanie zagraliśmy z LO IX. Od początku spotkania drużyna z jedenastki utrzymywała bezpieczny odstęp punktowy i w rezultacie wygrała pierwszego seta. Na początku drugiego seta, nasz kapitan (Łukasz Opałka) uległ kontuzji stawu skokowego i do końca meczu był poza boiskiem. Ten nieszczęśliwy wypadek spowodował, że nasza gra uległa zmianie. Musieliśmy więc uznać wyższość drużyny z LO IX. Ostatecznie ten mecz przegraliśmy 1:3. Następne spotkanie zagraliśmy z gospodarzami czyli LO X. Po długiej rozmowie w szatni z Trenerem (M.Jarosz) wychodzimy w innym ustawieniu i bojowym nastawieniu. Nasz kapitan, jak również cała drużyna, bardzo dopingowali nasz zespół. Po ciężkiej walce z gospodarzami wygrywamy 3:1 i na koniec spotkania to my możemy podnieść ręce na znak zwycięstwa. Awansujemy dalej z trzeciej lokaty. Skład: Lasia Arkadiusz Szczepaniak Mateusz Traskowski Damian Opałka Łukasz Zaleski Szymon Jurowicz Michał Choina Wojtek Waszczak Jakub Długosz Marcin Tabański Marcin Skibiński Arkadiusz
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.