Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Wrocławia Gimnazjum i Liceum w Szachach

21 listopada w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbyły się szkolne Mistrzostwa Wrocławia Gimnazjum i Liceum w Szachach
Reprezentacja LO walczyła w składzie : Kacper Wieczorek, Adrian Gajdamowicz, Sebastian Kania i Monika Bilska i zajęła dobre 11 miejsce.Startowały 22 drużyny. Adrian Gajdamowicz wygrał wszystkie 7 partii i indywidualnie został Mistrzem Wrocławia na 2 szachownicy - Gratulacje. Reprezentacja Gimnazjum 20 zagrała w składzie: Mateusz Uryga, Andrzej Józenków, Maurycy Jurczykowski i Dominika Sypień.
Drużyna zajęła 13 miejsce na 23 startujące, najlepiej w zespole zagrali Andrzej i Maurycy zdobywając po 4 pkt z 7 partii. Reprezentacjami naszej szkoły opiekowała się Anna Domaradzka-Żyła Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.

23 listopada 2017 | Powrót do spisu wiadomości