Zawody międzyszkolne

Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Nasi licealiści trasą wytyczoną wokół Morskiego Oka przebiegli na dwóch dystansach: dla dziewcząt - dystans o długości 1200 m, dla chłopców zaś - 2400 m. W skład reprezentacji dziewcząt LO XI weszły: Patrycja Kosiorek Sylwia Szalast Kinga Podkowa Weronika Subocz. W skład reprezentacji chłopców LO XI weszli: Filip Balcerzak Bartosz Boruń Konrad Łoboda Dawid Morąg Dawid Musiał Damian Sawczyn Piotr Zabielski Mateusz Miłek Największym sukcesem na tegorocznych biegach przełajowych było zdobycie przez Filipa Balcerzaka ósmego miejsca. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom - uczestnikom biegów za udział w zawodach, ambicję, walkę i chęć zwycięstwa. Jedna z naszych uczennic, wielkie zaangażowanie przypłaciła kontuzją kolana po niefortunnym upadku. Życzymy więc szybkiego powrotu do formy i pełnej sprawności sportowej! Zapraszamy do galerii.

30 marca 2018 | Powrót do spisu wiadomości