Aktualności sportowe

I Turniej Piłki Siatkowej dla szkół gimnazjalnych

W środę 11 marca 2015 r. w naszej szkole odbył się "I Turniej Piłki Siatkowej" dla szkół gimnazjalnych. Mieliśmy przyjemność gościć reprezentacje uczniów z Gimnazjum nr 13 oraz Gimnazjum nr 19. Trzecim zespołem biorącym udział w turnieju była reprezentacja XI LO złożona z uczniów klas pierwszych i drugich.

Tutaj zdjęcia

I Turniej Piłki Siatkowej dla szkół gimnazjalnych

Najlepszą drużyną I Turnieju Piłki Siatkowej okazała się reprezentacja Gimnazjum nr 13, która za zwycięstwo otrzymała pamiątkowy puchar. Drugie miejsce przypadło Gimnazjum nr 19. Wprawdzie mecz między LO XI, a Gimnazjum nr 19 zakończył się zwycięstwem naszej drużyny, ale udział naszego zespołu w turnieju był wyłącznie honorowy.

Wyniki meczów :

Gimnazjum 13 - Gimnazjum 19

2-0 (25:9, 25:15),

LO XI - Gimnazjum 13

0-2 (21:25, 23:25),

LO Xl - Gimnazjum 19

2-0 (25:17, 25:19).

Patronat nad turniejem zorganizowanym przez pana mgr Marcina Jarosza objął Dyrektor LO XI pan Wiesław Filipiak.

W reprezentacji szkoły wystąpili uczniowie:

1 SP: Daniel Dudek, Łukasz Iwaszków, Damian Rosłaniec.

2 SW: Łukasz Wiech, Tobiasz Jarczak, Paweł Kucharczyk, Rafał Potocki.

Turniej sędziował uczeń klasy 2 SW: Piotr Kucharczyk.

18 marca 2015 | Powrót do spisu wiadomości