Aktualności sportowe

Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016

W środę 16 września 2015 r. na stadionie lekkoatletycznym AWF odbyła się wrocławska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016. Ogłoszono również wyniki współzawodnictwa wrocławskich szkół za rok szkolny 2014/2015. Przypominamy, że LO XI dwukrotnie znalazła się na podium wśród wrocławskich szkół (II miejsce w rankingu "Najaktywniejsze szkoły ponadgimnazjalne" oraz III miejsce w rankingu najlepszych startów).

Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016

W wydarzeniu oprócz licznie przybyłej młodzieży, dyrektorów szkół wrocławskich i nauczycieli uczestniczyli także zaproszeni goście :

- Zbigniew Korzeniowski – doradca Prezydenta ds sportowych,

- Ewa Szczęch - Dyrektor Wydziału Edukacji,
- Bohdan Aniszczyk - Przewodniczący WSZS,

- Andrzej Rokita - Prorektor AWF,

- Grzegorz Pyzałka - Dyrektor Sportowy World Games 2017,

- Wojciech Gęstwa – Dyrektor MCS,

- Marian Dymalski - Prezes AZS Wroclaw,

- Robert Cichy - Biuro Sportu Turystki i Rekreacji UM,
także znani sportowcy, olimpijczycy i Radni Wrocławia;

- Renata Mauer-Różańska,

- Renata Granowska,

- Paweł Rańda,

- Józef Tracz.

Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016

"Wszystkich zebranych przywitał Przewodniczący WSZS Bohdan Anisczyk, który podziękował uczniom i nauczycielom poszczególnych szkół za zaangażowanie i udział w imprezach organizowanych przez cały rok szkolny przez WSZS i życzył osiągania sukcesów w kolejnym 2015/2016 roku szkolnym. Bohdan Aniszczvk podziękował również Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego Nr XI za wsparcie działalności WSZS w rok szkolnym 2014/2015 wolontariuszami i na ręce Wicedyrektor Magdaleny Wesołowskiej - Rańdy wręczył dla uczniów okolicznościowe certyfikaty." Całość sprawozdania na stronie Szkolnego Związku Sportowego.

Tutaj więcej zdjęć z uroczystości.

18 września 2015 | Powrót do spisu wiadomości