Aktualności związane z Destination Imagination

Wyróżnienia za Destination Imagination

Z okazji wygranej w tegorocznej Olimpiadzie Kreatywności uczniowie z ZS 19 oraz ich trenerzy zostali wyróżnieni przez Dyrekcję szkoły na uroczystym apelu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

Wielki sukces!

Wielkie gratulacje dla najbardziej kreatywnych trenerów we Wrocławiu Pana Tomasza i Pani Marysi. Bez ich determinacji, motywacji oraz zaangażowania w projekt nasza młodzież nie zaszłaby tak daleko.

Ogromne gratulacje dla naszej drużyny z ZS nr 19, która zwyciężyła w Olimpiadzie Kreatywności !!!

Drużyna otrzymała Nagrodę Specjalną w kategorii najlepszy projekt, scenariusz oraz kreatywne rozwiązanie zadań, a tym samym możliwość wyjazdu do Stanów Zjednoczonych!!! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wolontariusze ZS 19 na DI

Wolontariusze ZS19 dzielnie walczyli ze zmęczeniem i bardzo wspierali organizatorów DI aby Olimpiada wypadła na jak najwyższym poziomie i udało się.W imieniu Organizatorów oraz Dyrekcji szkoły serdecznie dziękujemy za pomoc! Zapraszamy na fotorelację.

Ruszyła XIII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności !!!

11.03 w Hali Stulecia ruszyła XIII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności. Podsumowuje ona międzynarodowy program Destination Imagination.

Program DI jest uzupełnieniem edukacji szkolnej w formie zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez trenera-nauczyciela.

7-osobowe drużyny uczniów pracują od września do marca nad wybranym przez siebie projektem. Uczestnicy mają wybrać spośród 6 projektów tzw. wyzwań. Każde z nich skupione jest na rozwoju innych umiejętności:

Zwycięskie drużyny uzyskają prawo do reprezentowania Polski na Światowej Olimpiadzie Kreatywności odbywającej się w Knoxville w USA.

Naszą szkołę reprezentują dwie drużyny, które wybrały wyzwanie społeczne i techniczne.

Trzymamy kciuki!!!

Szkolne Drużyny DI

Drużyna XILO w zdeterminowanym do pracy składzie: Julia Zakrocka, Wiktoria Matras, Alan Kowalczewski, Jadwiga Ważna, Paulina Zakrocka, Julia Zaremba.

Oraz druga równie pracowita drużyna o nazwie GLOXXI w której skład wchodzą: Agata Żebrowska, Dominika Drozd, Wojciech Świerc, Gabriela Kalmarczyk, Paulina Klisowska i Zuzanna Jakubek.

Oba składy znajdują się pod opieką p. Tomasza Piechnika oraz p. Marii Pająk.

Każda z drużyn miała obowiązek wybrać Wyzwanie, które zrealizuje i przedstawi (kreatywnie oczywiście!) na Olimpiadzie.