The big lie

Konkurs "Nasz projekt eTwinning 2015"- dwa razy I miejsce w kategorii szkół średnich:

The Big Lie. Edukacja medialna.

One world, one race. Kampania przeciwko nietolerancji.

29-10 maja uczniowie kasy 1B oraz 3A, wraz panem Dyrektorem i koordynatorką projektu reprezentowali naszą szkołę na uroczystości wręczenia nagród w konkursie "Nasz projekt eTwinning" w Warszawie. Do konkursu zgłosiliśmy dwa zeszłoroczne projekty realizowane w grupach 3A-1 oraz 3SP-SW. Ku ogólnemu zaskoczeniu, obydwa projety zajęły dwa pierwsze miejsca! Odebraliśmy gratulacje i nagrody z rąk Minister Edukacji Narodowej Ewy Dudek i przedstawiciela Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji a potem odbył się uroczysty bankiet. Następnego dnia nasz zespół wziął udział w grach miejskich zorganizowanych w Łazienkach Królewskich.

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w obydwu projektach!