Gra miejska

W dniu 8.10. osiem drużyn składających się z uczniów klas pierwszych wzięło udział w Grze Miejskiej- Misja Zaginionego Smaku.

Zdrowa Misja to program realizowany dla Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie ze środków Gminy Wrocław. Celem programu jest budowanie świadomości, nabywanie wiedzy i kompetencji wśród przedszkolaków, uczniów, rodziców, opiekunów i kadry nauczycielskiej w zakresie dobrych nawyków żywieniowych, umiejętności psychospołecznych radzenia sobie ze stresem i emocjami, reagowania w sytuacjach wymagających natychmiastowego ratowania życia, a także uświadamianie zagrożeń zdrowotnych spowodowanych nieodpowiednim stylem życia. Realizatorem programu jest Fundacja Polskiedzieci.org. W akcji wzięły udział również Wolontariuszki z naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom gratulujemy dobrej zabawy!

10 października 2024 | Małgorzata Krawiec | Powrót do spisu wiadomości