Klasa biologiczno - chemiczna (biologia, chemia)

Profil dedykowany dla uczniów interesujących się przedmiotami przyrodniczymi. Kształcenie w tym zakresie to wieloletnia tradycja naszej szkoły. To idealne miejsce dla tych, co lubią zgłębiać tajniki zdrowego stylu życia, naturalnej pielęgnacji ciała, chcą ratować zdrowie i życie innym poprzez zdobywanie wiedzy z zakresu fizjoterapii i ratownictwa medycznego.  Uczniowie, którzy wybiorą tą klasę  będą współpracować przede wszystkim z Uniwersytetem Przyrodniczym i Wrocławskim. Ze względu na posiadane przez nas nowocześnie wyposażone pracowanie, chemiczną i biologiczną, uczniowie będą wykonywać dużo eksperymentów w trakcie zajęć szkolnych. Dodatkowo ta klasa będzie realizować nasz szkolny program ekologiczny związany z licznymi wyjazdami w ciekawe zakątki przyrodnicze i interesującymi zajęciami terenowymi. Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych szczyci się sukcesami w wielu konkursach z zakresu biologii oraz współpracą z  instytucjami propagującymi dbałość o środowisko, zdrowie i zwierzęta.

(o zakwalifikowaniu do grupy z j. hiszpańskim decyduje kolejność złożenia oryginalnych dokumentów)

Przedmioty punktowane przy rekrutacji : j. polski, matematyka, j. angielski i biologia

Inne osiągnięcia ustalone przez dyrektora szkoły ponadpodstawowej